• Utama
  • Maklumat Korporat
  • Direktori Pegawai

Direktori Pegawai

Rudy Irwan bin Shukaime


Pengarah


Pusat Pelancongan Malaysia (MaTiC)

rudyirwan@matic.gov.my
03 9235 4949

Mohd Saufi bin Abdul Rahman


Timbalan Pengarah


Cawangan Pengurusan, Promosi dan Pemasaran

saufi@matic.gov.my
03 9235 4827

Aini Naqiah binti Ahmad


Pegawai Teknologi Maklumat


Cawangan Teknologi Maklumat

aininaqiah@matic.gov.my
03 9235 4808

KOSONG


Penolong Jurutera Kanan


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan


03 9235 4805

Ili Nadia binti Khairuddin


Pegawai Kebudayaan Kanan


Unit Acara

ilinadia@matic.gov.my
03 9235 4804

Norazmi bin Ahmad


Penolong Pegawai Tadbir


Unit Perolehan

norazmi@matic.gov.my
03 9235 4812

Norazlinda binti Nordin


Penolong Akauntan


Unit Kewangan

norazlindanordin@matic.gov.my
03 9235 4802

Afif bin Adnan


Penolong Jurutera


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

afif@matic.gov.my
03 9235 4822

Muhamad Farizul bin Jamahat


Penolong Jurutera


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

farizul@matic.gov.my
03 9235 4822

Muhammad Shahrizan B. Abdul Razak


Penolong Jurutera


Unit Teknikal

shahrizan@matic.gov.my
03 9235 4815

Shahrul Nizam bin Bakri


Penolong Jurutera


Unit Teknikal

nizam@matic.gov.my
03 9235 4805

Rafizah binti Ahmad Puaat


Penolong Pegawai Teknologi Maklumat


Unit Pengurusan Infrastruktur Cawangan Teknologi Maklumat

rafizah@matic.gov.my
03 9235 4818

Noor Shahida binti Sha'aroni


Ketua Kerani


Unit Pentadbiran

shahidas@matic.gov.my
03 9235 4802

Noriza binti Harun


Pembantu Tadbir


Unit Perolehan

noriza@matic.gov.my
03 9235 4817

Emma Nahdatul Shima binti Ishak


Pembantu Tadbir


Unit Perolehan

emma@matic.gov.my
03 9235 4807

Hafizan binti Ahmad Zaini


Pembantu Tadbir


Cawangan Pengurusan & Pelancongan

hafizan@matic.gov.my
03 9235 4810

Mohd Syairazi bin Rusli


Pembantu Tadbir


Unit Pentadbiran

syairazi@matic.gov.my
03 9235 4913

KOSONG


Pembantu Tadbir


Unit Kewangan


03 9235 4830

Norshakilah binti Abdul Karim


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

norshakilah@matic.gov.my
03 9235 4915

Mohd Akmal bin Aziz


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

akmalaziz@matic.gov.my
03 9235 4900

Nur Ilani binti Khalid


Pegawai Pelancongan


Unit Pelancongan

ilani@matic.gov.my
03 9235 4900

KOSONG


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan


03 9235 4900

Nurul Hudhatul Asiqin binti Mohd Nor


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

nurul.mohdnor@matic.gov.my
03 9235 4900

Ruhil Asmawati binti Ismail


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

ruhil@matic.gov.my
03 9235 4900

Siti Hajar binti Shaari


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Acara

hajar@matic.gov.my
03 9235 4900

Abu Hurairah bin Abdul Wahab


Pembantu Akauntan (KUP)


Unit Kewangan

abuhurairah@matic.gov.my
03 9235 4801

Norhafiza binti Nordin


Pembantu Akauntan (KUP)


Unit Kewangan

fizanordin@matic.gov.my
03 9235 4814

Azemi Anak Atan


Pegawai Jentera


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

azemi@matic.gov.my
03 9235 4813

Muhd Hisyamuddin bin Abdullah


Pegawai Kebudayaan (Pembantu Pentas)


Unit Acara

hisyammuddin@matic.gov.my
03 9235 4888

Edil bin Jaafar


Pegawai Kebudayaan (Pembantu Pentas)


Unit Acara

edil@matic.gov.my
03 9235 4885

Anis bin Mohd Nasir


Pembantu Operasi


Pembantu Operasi Unit Pentadbiran

anis@matic.gov.my
03 9235 4800

Abdul Rani bin Zaidi


Pemandu


Unit Pentadbiran

rani@matic.gov.my
03 9235 4886

Azrul Nizam bin Shahrir


Pembantu Am


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

azrul@matic.gov.my
03 9235 4828

KOSONG


Pembantu Am


Unit Teknikal


03 9235 4811